Kimyasal Temizlik ,   Vakumlu Temizlik, Petrol Sahası Temizliği,  Tank Temizliği,  Hidroblasting

 

 Kimyasal temizleme hizmeti, kârlı ve teknolojik çözümlerle işletmelerin proses verimini artırır.

Evrim, İn kimyasal temizleme yöntemleri, mekanik temizleme yöntemleri ile kıyaslandığında daha az zamanda, daha etkin bir temizlik sağladığı görülmektedir.

Evrim, Atık Yönetim Hizmet planlarında kimyasal temizleme yöntemleri ile sadece var olan sorunları çözmekle kalmamakta aynı zamanda oluşabilecek problemlere karşı da engelleyici önlemler alan bir yaklaşım sunmaktadır. Ayrıca kimyasal temizleme hizmetinin uygulanacağı bütün esas proses ekipmanlarının tanımlanması için tesisi, sonraki döngüleri de dikkate alarak değerlendirmektedir.

Yıllık iş kapsamı, maliyet analizi ile beraber uygulama planı geliştirilerek atık yönetim hizmet planları ile kimyasal temizlemenin hangi alanlara hangi zamanlarda uygulanması gerektiği konusundaki varsayımlar en aza indirilmektedir.

Evrim, kullanılmış yakıt kalıntılarını, korozyon ürünlerini, sudaki sertlik çökeltilerini ve diğer kirleticileri endüstriyel proses ekipmanlarından uzaklaştırmak için en modern kimyasal temizleme teknolojilerini sunmaktadır.

 

VAKUMLU TEMİZLİK

 Vakumlu temizlik hizmeti ile sıvı veya kuru, yeraltında, yüzeyde veya depolama tanklarında etkin müdahale yöntemleriyle etkin temizlik sağlanmaktadır.

Yüzey havuzlarından, tanklardan ve diğer depolardan sıvı ve çamur slaç (sluge), atık malzemelerin uzaklaştırılmasında kullanılan sıvı vakum kamyonları (Vidanjörler) ile verimli ve uygun maliyetli sonuçlar elde edilmektedir. Evrim, bu kamyonlar ile sıvı veya çamurları çekmek veya transfer etmek,  tehlikeli ve tehlikeli olmayan dökülmelerin temizliğini kolaylaştırmak için eğitimli personeli ve ortak çalıştığı firmalar ile hizmet vermektedir.

 Evrim, her tür yağ döküntüleri, her tür atık çamur, atık su, sızıntı suyu, sondaj çamuru, kullanılmış soğutucular vedöküntüleri ile ilgili sorunları sıvı vakum kamyonları (vidanjörler) ile kısa sürede etkin ve güvenilir şekilde çözmektedir.

 Evrim, tehlikeli veya ulaşılması zor alanlardan katı endüstriyel atıklar ve kurtarılabilir malzemeleri toplamak için hava tahrikli hizmetler sunmaktadır. Ekipmanlarımız, ıslak veya kuru, tehlikeli veya tehlikelisiz çok çeşitli malzemeler, kaba moloz ile çok ince toz arasında tutarlı bir değişim gösteren her durumda kullanılabilmektedir. Kül, kireç, tahıl, yağ, maden cevheri tozu, sondaj çamuru, talaş ve inşaat enkazı gibi birçok çeşitli durumda ekipmanlarımız ile tanktan tanka transfer yapılabilmesi ile malzemenin atık olarak işlem görmesi ve pahalı bertaraf ücretlerinin de eklenmesi yerine, tekrar kullanılabilir malzemelerinizin geri kazanımı sağlanmaktadır.

 

SEPERATÖR

Yüksek dönüş hızına sAlfaLaval_S_separatorahip separatörler, bir veya iki sıvıdan geniş bir dizi farklı katının sürekli olarak ayrılması görevini görür. Yüksek hızlı separatörler ayrıca sıvıları birbirinden ayırmak için kullanılır.

Separatörlerindeki santrifüj gücünden dolayı, en yüksek yoğunluğa sahip olan sıvı/partiküller separatör tamburunun dış çevresinde toplanır. Ardından her iki sıvı fazı ayrı çıkışlardan boşaltılır.

Alfa Laval, separatörün kalbi ve iyi separasyon performansının anahtarı olan disk grubunun tasarımında kapsamlı know-how sahibidir.

 

DEKANTÖR MAIOR ÖZEL

major_ozel

Yeni MAIOR “Özel” serisi tasarımı katı tahliye ve sıvı tahliye kafaları dahil aşınmaya tabi bütün parçaların tamamıyla birbirileri ile değiştirilebilmesini sağlar.

Yeni dizayn temel olarak çalıştırma sırasında gereksiz elektrik tüketimini kesmek için hidrolik bağlantının ana sürücü motoruna adaptasyonu kapsamaktadır.

Dişli sürücü-kayışı santrifüjdeki blokajın başlıca nedeni olan iç vidanın sürülmesinde meydana gelebilecek bütün kaymaları önlemektedir.

Bütün tambur montaj parçaları ısı ile işlenmiş test edilmiş olan yüksek dayanıklılıkta, sert-kalite (verim gücünün 70 kg/mm2 nin üzerinde ) paslanmaz çelik dövme ve/veya sıkmadan yapılmıştır.

Bu tambur malzemesi tamburun aşınmasını azaltmaktadır ve bütün korozyon risklerini elimine etmektedir helezon nerdeyse sınırsız ömür garanti eden plasma –spreylenmiş tungsten-karpit su geçirmez kaplamalı komposit paslanmaz çeliktendir.

Episiklik indirgeme dişli kutusu yağ çıkartma için doğru helezon hızı için dizayn edilmiş sürüş oranlı bir güvenlik cihazı görevi görmektedir.

 

 

2 comments to “Kimyasal Temizlik ,   Vakumlu Temizlik, Petrol Sahası Temizliği,  Tank Temizliği,  Hidroblasting”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. I’m not that much of a internet reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your site to come back down the road. Cheers

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.

TOP